بزرگ ترین تولیدکننده قرنیز،دیوارپوش و ابزارآلات از جنس پلی استایرن

درباره پلی فریم سپاهان

شرکت پلی فریم سپاهان در سال 1385 با بهره گیری از تکنولوژی روز ماشین آلات کشور کره جنوبی فعالیت خود را در زمینه تولید انواع دیوارپوش، قرنیز و ابزارآلات ازجنس پلی استایرن آغاز نمود. این شرکت به عنوان بزرگترین تولید کننده محصولات پلی استایرن اعم از قرنیز پلی استایرن ، دیوارپوش پلیاستایرن با روکش PVC و ابزارآلات تکمیلی در ایران آغاز بکار نمود و باگذشت زمان ، مطابق با نیاز بازار اقدام به طراحی مدل های جدید و رنگ های متنوع وتوسعه خطوط تولید نمود .

در سالهای اخیر با توجه به اهمیت موضوع تامین مسکن در کشور، با رعایت مسائل اقتصادی و نیز رعایت مشخصات فنی نظیر ارتقای سطح کیفی ، سبک سازی و افزایش سرعت عملیات اجرائی از یک سو و لزوم رعایت اصول زیباشناسی و هماهنگی با سبکهای روز دکوراسیون داخلی دنیا از سوی دیگر ، امر تولید ملزومات و تجهیزات داخلی ساختمان که به نوعی کلیه اهداف ساختمان سازی مدرن را تامین می کند اهمیت ویژه ای یافته است.

شرکت پلی فریم سپاهان در سال 1385 با بهره گیری از تکنولوژی روز ماشین آلات کشور کره جنوبی فعالیت خود را در زمینه تولید انواع دیوارپوش، قرنیز و ابزارآلات ازجنس پلی استایرن آغاز نمود. این شرکت به عنوان بزرگترین  تولید کننده محصولات پلی استایرن اعم از قرنیز پلی استایرن ، دیوارپوش پلی استایرن و ابزارآلات تکمیلی در ایران آغاز بکار نمود و باگذشت زمان ، مطابق با نیاز بازار اقدام به طراحی مدل های جدید و رنگ های متنوع وتوسعه خطوط تولید نمود واکنون با بهره گیری از کادر مجرب وبینش فنی ومدیریتی روز دنیا توانسته است محصولی با کیفیت بالا وقابل رقابت با محصولات اروپایی مشابه ارائه دهد.

مزایای ویژه این محصول از جمله :

 • 100% ضد آب بودن
 • انعطاف پذیری بالا
 • ضد حشره بودن
 • قیمت مناسب

همچنین نصب آسان و سریع آن سبب گردیده تا به مرور زمان تقاضا برای محصولات پلی فریم سپاهان افزایش پیدا نماید و امروز به عنوان یکی از ملزومات شناخته شده برای فضاهای داخلی در میان مصرف کنندگان محبوبیت خاصی فراهم نماید.

شرکت پلی فریم سپاهان با بهره گیری از واحد فروش و بازاریابی بسیار قوی و مجرب  ، ضمن شرکت در انواع نمایشگاه های ساختمانی داخل و خارج از کشور ، همچنین فعالیت ها و تحقیقات هدفمند در این راستا توانسته است در حال حاضر با داشتن بیش از 50 نمایندگی فعال جزء بزرگ ترین شبکه فروش قرنیز و دیوارپوش در سراسر کشور به شمار آید.

از نکات حائز اهمیت اینکه تمامی محصولات پلی فریم سپاهان با وجود تعداد زیادی ماشین آلات با دقت بالا توسط پرسنل بسیار ماهر و آموزش دیده این شرکت و با رعایت کلیه اصول استانداردهای مربوطه در محل کارخانه تولید می گردد.

گواهی‌نامه‌ها

اهداف و چشم انداز ها

پلی فریم سپاهان به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در زمینه تولید انواع قرنیز و ابزارآلات از جنس پلی استایرن ،خود را در درک الزامات مشتریان وتوجه به انتظارات ایشان متعهد دانسته وهمواره تحقق خواسته های مشتریان را سرلوحه ی فعالیت های خود می داند.

 • دستیابی به رضایتمندی و خشنودی روزافزون مشتریان
 • دستیابی به رشد دائم و افزایش تنوع تولیدات در صنعت قرنیز و دیوارپو
 • تلاش در جهت افزایش  راندمان تولید و در نتیجه کاهش قیمت تمام شده محصولات
 • تلاش در جهت رعایت کلیه مسائل ایمنی  و بهداشت صنعتی
 • تولید محصولات با بهترین کیفیت ممکن
 • افزایش سهم بازار
 • افزایش میزان صادرات محصولات تولیدی کشور
 • تلاش جهت ساخت محصولاتی جدید و ابتکاری بدون وابستگی به خارج
پیمایش به بالا